POPIERAMY POLSKIE PORTY

Ilość głosów poparcia: 1411

Szanowny Panie Premierze

Od ponad roku przedsiębiorcy, władze samorządowe oraz Parlamentarzyści Pomorza Zachodniego starają się wpłynąć na władze państwowe, aby zaniechały zmiany interpretacji, wprowadzonej od 1 stycznia 2008 roku nowelizacji ustawy o podatku od towarów i usług z dnia 11 marca 2004 r., w sprawie wysokości stawki podatku stosowanej do usług portowych. Wspierając działania naszych przedstawicieli apelujemy do Rządu Rzeczypospolitej Polskiej o honorowanie obowiązujących od kilkudziesięciu lat w polskiej gospodarce morskiej definicji wynikających wprost z Kodeksu Morskiego, Taryf Portowych oraz Zwyczajów Portowych, powstałych na bazie ekonomiki transportu morskiego. Apelujemy o utrzymanie opodatkowania usług portowych zerową stawką VAT, tak jak jest to stosowane w portach większości krajów europejskich.

Panie Premierze, w oparciu o specjalne instrukcje od października 2010 roku urzędy skarbowe przeprowadzają kontrole w firmach działających na terenie portów Szczecin i Świnoujście, precyzyjnie nakierowane na wysokość zastosowanej stawki VAT. W efekcie oczekuje się zapłaty zaległego podatku i karnych odsetek za lata 2008, 2009 i 2010. To prosta droga do bankructwa przedsiębiorstw i utraty kolejnych miejsc pracy na Pomorzu Zachodnim. Informujemy Pana, że nie godzimy się na dalsze odwracanie Polski od Morza.

Z poważaniem

Imię i nazwisko

Miasto

Adres e-mail (wymagany celem potwierdzenia poparcia)

1. Podpisz się pod petycją!

Imię i nazwisko

Miasto

Adres e-mail (wymagany celem potwierdzenia poparcia)

2. Polub nas na Facebook'u!

  1. Sebastian Sahajdak (Szczecin)
  2. Arkadiusz Bajowski (Koczała)
  3. Przemysław K. Mrowiec (Szczecin)
  4. Rafał Miszczuk (Szczecin)
  5. Mirosław Filiczkowski (Koszalin)
  6. Monika Sahajdak (Szczecin)
  7. Rafał Kujawski (Szczecin)
  8. Joanna Kluza (Szczecin)
  9. Rafał Zahorski (Szczecin)
  10. Michał Pluciński (Szczecin)
  11. Agata Siwiaszczyk (Kępno)
  12. Jarosław Suszek (Wałcz)
  13. Konrad Daniek (Szczecin)
  14. Ewelina Kołogrecka (Szczecin)
  15. Bartłomiej Orłowski (Szczecin)
  16. Magdalena Ost (Szczecin)
  17. Tomasz Czapiewski (Szczecin)
  18. Kornel Mróz (Szczecin)
  19. Maja Stępczyńska (Szczecin)
  20. Agnieszka Popiela (Szczecin)
  21. Adam Morawski (Szczecin)
  22. Witold Bachorz (Szczecin)
  23. Andrzej Mron (Szczecin)
  24. Joanna Dądrowska (Szczecin)
  25. Monika Pietrasz (Stargard Szczeciński)
  26. Marek Kolbowicz (Szczecin)
  27. Piotr Płoński (Szczecin)
  28. Michał Kaproń (Szczecin)
  29. Szymon Śliwczyński (Szczecin)
  30. Agnieszka Czeglik (Szczecin)
  31. Mirosław Gwiazda (Szczecin)
  32. Elżbieta Witek (Szczecin)
  33. Paweł Szkurdź (Szczecin)
  34. Adam Wejnerowski (Szczecin)
  35. Dorota Szkurdź (Szczecin)
  36. Paweł Skrzyszewski (Szczecin)
  37. Katarzyna Rokicka-Turek (Szczecin)
  38. Jadwiga Rokicka (Szczecin)
  39. Stefan Okulicz (Szczecin)
  40. Mateusz Dobrzycki (Stargard Szczeciński)
  41. Władysław Rokicki (Szczecin)
  42. Marek Duklanowski (Szczecin)
  43. Monika Kaczmarek-Śliwińska (Koszalin)
  44. Fabian Sobieszczański (Koszalin)
  45. Paweł Piórowski (Szczecin)
  46. Krzysztof Dąbkowski (Szczecin)
  47. Dorota Chałat (Koszalin)
  48. Tomasz Borowski (Szczecin)
  49. Lidia Maląg (Szczecin)
  50. Andrzej Zacharko (Świnoujście)
  51. Dariusz Kołatka (Szczecin)
  52. Mieszko Pająk (Szczecin-Dąbie)
  53. Izabela Rejer (Szczecin)
  54. Jerzy Kołogrecki (Szczecin / Mierzyn)
  55. Jarosław Słowiak (Szczecin)
  56. Kamil Strzemecki (Szczecin)
  57. prof.dr hab.inż. Tadeusz S. Jagodziński (Szczecin)
  58. Piotr Prokop (Szczecin)
  59. Wojciech Piotrowicz (Zielona Góra/Szczecin)
  60. Zygmunt Sobierajski (Szczecin)
  61. Zygmunt Witold Kowalski (Szczecin)
  62. Justyna Jablonska (Szczecin)
  63. Michał Brasewicz (Szczecin)
  64. Magdalena Niemczyk (Gdańsk)
  65. Małgorzata Jakubiec (Gdańsk)
  66. Robert Robaczewski (Szczecin)
  67. Małgorzata Kacperska-Michniewicz (Szczecin)
  68. Izabela Fras (Szczecin)
  69. Justyna Markitoń (Szczecin)
  70. Hubert Owsianko (Warzymice)
  71. Artur Dzieńkowski (Szczecin)
  72. Agata Urbanik (Szczecin)
  73. Łukasz Błaszczak (Piastów)
  74. MALGORZATA GODLEWSKA (BISHOPS STORTFORD)
  75. Elżbieta Jaworska (Szczecin)
  76. Miroslaw Jaworski (Szczecin)
  77. Anna Suchocka (Szczecin)
  78. Robert Kęsicki (Szczecin)
  79. Piotr Adamowicz (Szczecin)
  80. GRAZYNA OLSZANOWSKA (SZCZECIN)
  81. Agnieszka Kozajda (Szczecin)
  82. Anna Popiel (Gdańsk)
  83. Wioletta Sasin (Gryfice)
  84. Piotr Biesaga (Szczecin)
  85. Piotr Jankowski (Szczecin)
  86. przemysław Wiśniewski (Szczecin)
  87. Michał Glugla (Szczecin)
  88. Marta Olczyk (Szczecin)
  89. Grzegorz Piotrowski (Gdynia)
  90. Mateusz Podgórski (Szczecin)
  91. Agnieszka Rość (Gorzów)
  92. Piotr Samulski (Nowogródek Pomorski)
  93. Monika Urbanik (Szczecin)
  94. Joanna Winnicka (Gdynia)
  95. Leszek Zając (Szczecin)
  96. Anna Linka (Szczecin)
  97. Barbara Eggert (Gdynia)
  98. Jacek Sieński (Gdańsk)
  99. Katarzyna Małoszuk (Szczecin)
  100. Amadeusz Urbanik (Szczecin)
  101. Henryk Groth (Gdańsk)
  102. Leszek J. Nierzwicki (Szczecin)
  103. Zbigniew Kowalczyk (Szczecin)
  104. Katarzyna Szczęsna (Szczecin)
  105. Bartosz Jaskulski (Szczecin)
  106. Paweł Ogrodnik (Szczecin)
  107. Urszula Fuławka (Szczecin)
  108. Wioletta Kłos (Szczecin)
  109. Maciej Krzeptowski (Szczecin)
  110. Tomasz Szymański (Szczecin)
  111. Jarosław Jaworski (Szczecin)
  112. Grażyna Baron (Szczecin)
  113. Lucyna Kirczuk (Szczecin)
  114. Mariusz Mingielewicz (Szczecin)
  115. Irena Wencel (Szczecin)
  116. Dariusz Piotrowiak (Legionowo)
  117. Piotr Dąbkowski (Szczecin)
  118. Marek Kantyor (Szczecin)
  119. Anna Jacyna (Szczecin)
  120. Damian Kośmider (Szczecin)
  121. Anna Samujło (Gdynia)
  122. Janina Piotrowska (Szczecin)
  123. Mateusz Śliwczyński (Szczecin)
  124. Adam Oklesiński (Szczecin)
  125. Ewa Jackowska (Szczecin)
  126. Dariusz Wiszowaty (Gdynia)
  127. Piotr B. Stareńczak (Gdynia)
  128. Radosław Ratajczak (Kalisz Pomorski)
  129. Irena Obuchowska (Poznań)
  130. Iwona Urbanik (Bezrzecze)
  131. Waldemar Urbanik (Bezrzecze)
  132. Aleksandra (Gryciuk)
  133. Waldemar Tatara (Gdańsk)
  134. ROMUALD SACZUK (SZCZECIN)
  135. Sławomir Wąsacz (Rzeszów)
  136. Grzegorz Marczak (Szczecin)
  137. Aldona Cyran-Kęsicka (Szczecin)
  138. Jan Mak (Gdynia)
  139. Blandyna Mak (Gdańsk)
  140. Anna Osicka (Gryfino)
  141. Tadeusz Kawałkiewicz (Szczecin)
  142. Mirosław Kusztelski (Szczecin)
  143. Agnieszka Zieniuk (Szczecin)
  144. Wojciech Spychała (Szczecin)
  145. Andrzej Rogoziński (Gdańsk)
  146. Sławomir Władyko (Gdańsk)
  147. Elżbieta Śliwowska (Gdańsk)
  148. Bogusława Szyszkowska (Gdańsk)
  149. Przemysław Wojnicz (Gdańsk)
  150. Łukasz Jurczyński (Szczecin)
  151. Małgorzata Piech (Gdańsk)
  152. Beata Łopacińska (Gdańsk)
  153. Hannna Kowalska (Gdańsk)
  154. Magda Ryszczak (Gdańsk)
  155. Henryka Bukowska (Gdańsk)
  156. Zofia Krauze (Gdańsk)
  157. Agnieszka Skrzyńska (Gdańsk)
  158. Marta Pióro (Gdańsk)
  159. Adrian Silkowski (Szczecin)
  160. Zbigniew Jarkiewicz (Gdańsk)
  161. Lewandowski Krzysztof (Gdańsk)
  162. Maria Nowicka (Gdańsk)
  163. Marcin Pietras (Gdańsk)
  164. Piotr Ilnicki (Szczecin)
  165. Grzegorz Mikłaszewicz (Szczecin)
  166. Andrzej Bargański (Gdynia)
  167. Zbigniew Antonowicz (Szczecin)
  168. Zbigniew Antonowicz (Szczecin)
  169. Dariusz Spytkowski (Szczecin)
  170. Wioletta Hołomej (gdynia)
  171. Tomasz Wechmann (Szczecin)
  172. Tomasz Mańkowski (Szczecin)
  173. Bogusława Bieszk (GDYNIA)
  174. Jacek Banach (Gdynia)
  175. Zbigniew Dulewicz (Gdynia)
  176. Marek Iwaniura (Szczecin)
  177. Agnieszka Krawczyk (Gdańsk)
  178. AGNIESZKA TRĘDEWICZ (GDAŃSK)
  179. Dobrochna Augustyniak (Gdańsk)
  180. Mariola Witkowska (Gdynia)
  181. joanna zarzycka (gdynia)
  182. Bożena Engler (Rumia)
  183. Marta Bianga (Gdańsk)
  184. Lucyna Dobke (Gdynia)
  185. Monika Baczewska (Gdynia)
  186. Elzbieta Salamon (Rumia)
  187. Ewa Gałązka (Gdynia)
  188. MAŁGORZATA LEWANDOWSKA (GDYNIA)
  189. Jakub Kończewicz (Gdynia)
  190. Piotr Rosiński (Szczecin)
  191. Marcin H (Szczecin)
  192. Ewa Skurczyńska (Gdańsk)
  193. Beata Wolfram (Szczecin)
  194. Tomasz Ortmann (Gdynia)
  195. Leszek Deręgowski (Szczecin)
  196. Stefania Rosińska (Gdynia)
  197. Joanna Kryszak (Gdynia)
  198. WOJCIECH GUMOŚ (GDYNIA)
  199. Dawid Zaliński (Wrocław)
  200. Sławomir Muzioł (Szczecin)
  201. Małgorzata Siedlecka (Szczecin)
  202. Przemysław Sankowski (Gdańsk)
  203. Arkadiusz Wrona (Gdańsk)
  204. Roman Grodzki (Gdańsk)
  205. Grzegorz Szczurowski (Gdynia)
  206. Kamil Lewkowicz (Gdynia)
  207. Andrzej Milewski (Gdańsk)
  208. Dorota Kaleta (Gdynia)
  209. Małgorzata Szcześniak (Gdańsk)
  210. Michał Sikora (Gdynia)
  211. Katarzyna Wójcik (Gdynia)
  212. Barbara Kowalewska (Gdańsk)
  213. Krzysztof Kućko (Gdańsk)
  214. MArcin Kowalski (Gdansk)
  215. Bartosz Lesiak (Gdańsk)
  216. Małgorzata Świrydo (Gdynia)
  217. Natalia Rybińska (Gdańsk)
  218. Kosma Klaman (Gdańsk)
  219. Paweł Wechmann (Szczecin)
  220. Andrzej Jachimowski (Gdańsk)
  221. Artur Rogalski (Gdynia)
  222. Andrzej Jamry (Gdynia)
  223. Katarzyna Kuczewska (Szczecin)
  224. Tomasz Karolik (Gdynia)
  225. Edward Fortuna (Gdańsk)
  226. Artur Sypniewski (Gdańsk)
  227. Anna Dorocińska (Gdańsk)
  228. Anna Mazurkiewicz (Szczecin)
  229. Alina Angielczyk (Gdynia)
  230. Michał Ostrowski (Gdańsk)
  231. Bartosz Kowalczyk (Bydgoszcz)
  232. rafal (stasinski)
  233. Radomir Matczak (Gdańsk)
  234. Mariusz Kos (Warszawa)
  235. Janusz Burek (Gościcino)
  236. radosław malinowski (Gdynia)
  237. Mirosław Zagalski (Gdynia)
  238. Joanna Gembka (Gdynia)
  239. Artur Joński (Szczecin)
  240. Magdalena Kojałowicz (Gdynia)
  241. ROBERT GANSKE (GDYNIA)
  242. Izabela Pierowicz (Gdynia)
  243. Dawid Zieliński (Gdynia)
  244. Marek Boniuszko (Gdynia)
  245. Paweł Gliński (Gdynia)
  246. ROMUALD MOSIŃSKI (GDYNIA)
  247. Przemysław Janiec (Gdynia)
  248. Tadeusz Olech (Gdańsk)
  249. Witek Kłosiński (Trójmiasto)
  250. Grazyna Balcerak (Gdynia)
  251. Rafał Ignatowicz (Szczecin)
  252. Elżbieta Maj (Gdynia)
  253. Scan-Zbig Zbigniew Wuczynski (80-864 Gdańsk Robotnicza 19/6)
  254. Barbara Popławska-Kałuza (Szczecin)
  255. KRZYSZTOF GRADOLEWSKI (GDYNIA)
  256. Hanna Warzała (Gdynia)
  257. jacek kosicki (gdansk)
  258. Michał Prokopowicz (Rumia)
  259. Olga Ziental (Gdynia)
  260. Arkadiusz (Szczepański)
  261. Mirosław Trusiewicz (Szczecin)
  262. Wojciech Ratajczak (Gdańsk)
  263. Witold Błaszczak (Piastów)
  264. Jacek Kosiński (Gdynia)
  265. Jolanta Romanowska (Gdynia)
  266. Joanna Druchniak (Szczecin)
  267. Mariusz Januszkiewicz (Szczecin)
  268. Konrad Kobylarz (Szczecin)
  269. Anna Staszak (Gdynia)
  270. ROBERT DOKURNO (SZCZECIN)
  271. Krystian Kuźmicz (Gdynia)
  272. Beata Pawłowska (Gdynia)
  273. Stanisław Ostrowski (Gdynia)
  274. Piotr Karczewski (Gdansk)
  275. Grażyna Grotkowska (GDYNIA)
  276. Bożena Stanisławczyk (Gdynia)
  277. Eugeniusz Stencel (Gdańsk)
  278. Dariusz Wita (Gdynia)
  279. Katarzyna Bochniak (Szczecin)
  280. dariusz ceranowski (Borkowo)
  281. Dariusz Grzegorkiewicz (Gdynia)
  282. Patryk Grochowski (Rumia)
  283. Joanna Boba (Szczecin)
  284. Andrzej Pietrzak (Gdynia)
  285. Paweł Markowicz (Szczecin)
  286. Karolina Włodarczyk (Gdańsk)
  287. Marzena Socha (Gdańsk)
  288. Tadeusz Pers (Gdynia)
  289. Kamilla Muńska (Gdańsk)
  290. Gabriela Specjał (Gdańsk)
  291. Andrzej Szymikowski (Gdańsk)
  292. Tomasz Czernowski (gdańsk)
  293. Halina Zarzycka (Gdańsk)
  294. Michał Pietrasiak (Gdynia)
  295. Lilla Haba (Gdańsk)
  296. Urszula Zaczyńska (Gdańsk)
  297. Edyta Matusiak (Gdańsk)
  298. Grzegorz Hinc (Gdynia)
  299. Jolanta Gorczyca (Gdańsk)
  300. Elżbieta Jonczak (Gdańsk)
  301. Bartłomiej Pastwa (Gdynia)
  302. RYSZARD JACEK KARGER (SZCZECIN)
  303. Jacek Rosso (Gdańsk)
  304. Tomasz Sabatowicz (Szczecin)
  305. Krystyna Krysiewicz-Karger (Szczecin)
  306. Elżbieta Brzezicka (Gdańsk)
  307. Lukasz Stachurski (Gdansk)
  308. Elżbieta Prościńska (SZCZECIN)
  309. Krystyna Miller (Gdańsk)
  310. Jerzy Makieła (Gdańsk)
  311. Grzegorz Sobieraj (Gdynia)
  312. Adam Czartowski (Gdynia)
  313. Paulina Mazikowska (Gdynia)
  314. Jaroslaw Rybkowski (Gdańsk)
  315. Grzegorz Stanisławczyk (Gdynia)
  316. Tomasz Kubicki (Gdynia)
  317. Michał Śliżewski (Gdynia)
  318. Barbara Rompa (Gdańsk)
  319. Mateusz Czerwiński (Gdynia)
  320. Jerzy Krzyżanowski (Gdynia)
  321. Adam Daszczyński (Gdańsk)
  322. Roman Wiese (Szczecin)
  323. Mariusz Groth (Gdańsk)
  324. Wioletta Kokorzycka (Gdańsk)
  325. Krzysztof Pałucha (Gdynia)
  326. Maciej Holz (Gdynia)
  327. Barbara Burchardt (Gdańsk)
  328. Krzysztof Mączyński (Gdańsk)
  329. Justyna Gąsior (Gdańsk)
  330. Bartosz Kępa (Gdańsk)
  331. Anna Barska (gdynia)
  332. Katarzyna (Bławat)
  333. Stanisław Wojach (Gdańsk)
  334. Marek Tarczyński (Gdynia)
  335. Marek Rybak (Gdańsk)
  336. Sławomir Rogowski (Gdynia)
  337. Karol Kierek (Gdynia)
  338. Jarosław Pelcer (Gdynia)
  339. Anna Butrym (Gdańsk)
  340. Grzegorz Przybyła (Gdynia)
  341. Arkadiusz Gabrukiewicz (Gdynia)
  342. Rafał Rosiak (Szczecin)
  343. Alicja Szczypta (Gdańsk)
  344. Monika Tymecka (Szczecin)
  345. Dariusz Starosta (Gdańsk)
  346. Przemysław Tramowski (Wejherowo)
  347. Grzegorz Woźniak (Gdańsk)
  348. Ewa Tramowska (Wejherowo)
  349. Paweł Michniewicz (Szczecin)
  350. Maria Salbert (Szczecin)
  351. Grzegorz Stolc (Gdańsk)
  352. Teresa Potorska-Litwin (Szczecin)
  353. Tomasz Gozłowski (Gdańsk)
  354. Rafał Gorgolewski (Gdańsk)
  355. Maciej Zborowski (Gdynia)
  356. Marzena Waga (Barłomino)
  357. Zenon Wiszowaty (REDA)
  358. Tomasz Przytarski (Gdańsk)
  359. Łukasz Burak (Gorzów Wlkp.)
  360. Justyna Burak (Gorzów Wlkp.)
  361. Dariusz Mietelski (Bukowa)
  362. Krzysztof Ozygała (Szczecin)
  363. Tomasz Burak (Gorzów Wielkopolski)
  364. Aleksander Kowalski (Gdańsk)
  365. Jakub Panasewicz (Gdynia)
  366. Michał Ostrowski (KWIDZYN)
  367. edward bratnikow (gdynia)
  368. Katarzyna Starosta (Gdańsk)
  369. Paweł Siuber (Gdańsk)
  370. Stanisław Pietranik (Gdańsk)
  371. Radosz Rojszczak (Gdańsk)
  372. Włodzimierz Jaworski (Sopot)
  373. Sylwia Ostrowska (Szczecin)
  374. Robert Cichowski (Gdynia)
  375. Maja Binkiewicz (szczecin)
  376. Łukasz Sławiński (Szczecin)
  377. Mariusz Kołodziej (Gdańsk)
  378. Piotr Radwański (Gdynia)
  379. Jerzy Włodarczyk (Gdańsk)
  380. Filip Stankiewicz (Gdańsk)
  381. Janina Sokół (GDAŃSK)
  382. Teresa Skibowska (Gdańsk)
  383. Ewa Kunicka (Szczecin)
  384. Jarosław Święcicki (Gdańsk)
  385. Danuta Trzcińska (Gdańsk)
  386. Teresa Skibowska (Gdańsk)
  387. Jolanta Sobocka (Szczecin)
  388. Roman Sobieski (Gdfańsk)
  389. Danuta Przybylinska (Szczecin)
  390. Agnieszka Borkowska (Gdynia)
  391. Elżbieta Hulewicz (Gdańak)
  392. Jadwiga Pietruszewska (Gdańsk)
  393. Grażyna Grabowska (Gdańsk)
  394. Renata Karas (Szczecin)
  395. piotr ratkowski (gdansk)
  396. Agata Różańska (Gdynia)
  397. Ewa Wasążnik (Gdańsk)
  398. Irena Krzemińska (Gdańsk)
  399. PORT GDAŃSKI EKSPLOATACJA SA (Gdańsk)
  400. Katarzyna Rodziewicz (Gdańsk)
  401. Kamila Jastrzębska (Szczecin)
  402. Aneta Wąchała (Słupsk)
  403. Krystyna Mejsner (Gdańsk)
  404. Alicja Czarnecka (Gdańsk)
  405. Jadwiga Prokop (Gdańsk)
  406. Krystyna Konieczna (Gdańsk)
  407. Małgorzata Nurek (Szczecin)
  408. Ewa Habrat (Gdańsk)
  409. Wiesława Bochniak (Szczecin)
  410. Arkadiusz Zglinski (Elblag)
  411. Jadwiga Grydziuszko (Gdynia)
  412. Jerzy Popiel (Gdynia)
  413. Aleksandra Nawrocka (Gdańsk)
  414. Michał Trembiński (Szczcin)
  415. Michal Tr (Szczecin)
  416. Michał Tr (Szczecin)
  417. Pol-Agent, dz. agencyjny (Szczecin)
  418. Kamil Hajduk (SZCZECIN)
  419. Teresa Szwartz (Gdańsk)
  420. Jarosław Zaciewski (Gdańsk)
  421. KRYSTIAN SZYMYSŁ (SZCZECIN)
  422. Marcin Mrozewski (Gdańsk)
  423. Dorota Tkaczyk (Szczecin)
  424. Piotr Wereszko (Gdańsk)
  425. Bożena Majkowska (Rumia)
  426. Katarzyna Kamińska (Gdynia)
  427. Aneta Wąchała (Gdynia)
  428. Ewelina (Szczecin)
  429. Marek Bober (Szczecin)
  430. Agnieszka Roszyk (Szczecin)
  431. Michał Salamon (Rumia)
  432. Robert Nowicki (Gdynia)
  433. Anna Borowiec (Szczecin)
  434. Hubert Niewalda (Gdańsk)
  435. Elżbieta Wójcik (Gdańsk)
  436. Magdalena Juszczuk (Szczecin)
  437. Jacek Hołownia (Gdynia)
  438. Andrzej Koperek (Szczecin)
  439. Małgorzata Sochaj (Gdynia)
  440. Anna Kobylarz (Szczecin)
  441. Janusz Łaszkiewicz (Gdańsk)
  442. Karolina Kossendowska (Gdynia)
  443. Elżbieta Krysiewicz (Gdynia)
  444. Marek Wiese (Szczecin)
  445. Halina Gogół (Gdynia)
  446. Wiesław Osmałek (Gdynia)
  447. Jarosław Liedtke (Gdańsk)
  448. Wojciech Dziedzic (Gdańsk)
  449. Tatiana Guder (Gdańsk)
  450. Marcin Gałązka (Kwidzyn)
  451. Krystyna Jatkiewicz (Gdańsk)
  452. Wiesława Tomczak (Gdańsk)
  453. Magdalena Lazarek (Szczecin)
  454. Arek Walczak (Gdańsk)
  455. Krzysztof Jakubowski (Pruszcz Gdański)
  456. Sebastian Mocarski (Gdańsk)
  457. Maciej Budnik (Gdynia)
  458. Bożena Jankowska (Gdynia)
  459. Elżbieta Piotrowska (Gdańsk)
  460. ROKSANA WIŚNIEWSKA (GDYNIA)
  461. Dorota Stempniewicz (Gdynia)
  462. Danuta Urban (Gdynia)
  463. Eleonora Zawadzka (Szczecin)
  464. Lukasz Jankowski (Gdansk)
  465. KATARZYNA BAJERSKA (GDYNIA)
  466. Marta Łodyga (Gdynia)
  467. LUCYNA (STRUZYNSKA)
  468. Grzegorz Stopa (Szczecin)
  469. Elżbieta Źbikowska (Gdańsk)
  470. KATARZYNA KŁÓDKOWSKA (GDYNIA)
  471. Krzysztof Kowalewski (Gdańsk)
  472. Łukasz Langowski (Gdynia)
  473. Janina Borowska (Gdańsk)
  474. Małgorzata Okrój (Gdynia)
  475. Anna Dębicka (Gdynia)
  476. robert wiśniewski (Gdańsk)
  477. Katarzyna Meyer (Gdynia)
  478. ALICJA MATECKA (GDYNIA)
  479. Magdalena Piotrowska (Gdynia)
  480. małgorzata Nurek (Szczecin)
  481. Wiktor Rutkiewicz (Szczecin)
  482. Alina Danowska (Gdynia)
  483. Michał Józefowicz (Gdynia)
  484. Michał Głuszyk (Szczecin)
  485. Artur Backiel (Reda, pow. wejherowski)
  486. Grzegorz Olejnik (Gdynia)
  487. Anna Gach (Gdynia)
  488. Liliana Kitaszewska (Gdańsk)
  489. Leopold Grzywnowicz (Szczecin)
  490. Tomasz Malinowski (Gdynia)
  491. Marcin Marchewka (Góra Kalwaria)
  492. Marek Jamborowicz (Sopot)
  493. Natalia Ryszkiewicz (Szczecin)
  494. Karolina Sokala (Szczecin)
  495. Tomasz Piotrowski (Gdańsk)
  496. Izabela Krzyżanowska (Gdynia)
  497. Dagmara Sieranska (Warszawa)
  498. Andrzej Treppa (Gdynia)
  499. ZDZISŁAW ŻUKOWSKI (GDAŃSK)
  500. Magdalena Miksza (Szczecin)
  501. Zbigniew Muszyński (Gdańsk)
  502. Maciej WILIŃSKI (Szczecin)
  503. Agnieszka Wysocka (Szczecin)
  504. Maria Kapica (Gfańsk)
  505. Zuzanna Kłos (Szczecin)
  506. Dorota Łakomiec (Gdańsk)
  507. Paweł Kulik (Kołobrzeg)
  508. Marzena N (Gdańsk)
  509. Maciej Pardo (Łęgowo)
  510. Zdzisława Wawruch (Warszawa)
  511. Dorota Trybała (Pruszcz Gdański)
  512. Robert Andersohn (Gdańsk)
  513. Krzysztofa Andersohn (Gdańsk)
  514. Marcin Lampkowski (Gdańsk)
  515. Gerard Balcerak (Gdynia)
  516. agnieszka staśkowiak (gdynia)
  517. Maria Włoch (Gdańsk)
  518. Joanna Ostrowska (Gdynia)
  519. Danuta Waszczuk (Gdańsk)
  520. osipowicz stanisław (gdansk)
  521. Krzysztof Wołoszyn (Gdynia)
  522. Bartosz Modrzejewski (Szczecin)
  523. Szymon Bohdanowicz (Gdańsk)
  524. Monika Żaboklicka (Szczecin)
  525. Jakub Kowalczuk (Gdańsk)
  526. Krzysztof Dumański (Gdynia)
  527. Tadeusz Nowacki (Gdynia)
  528. Szymon Siezieniewski (Gdynia)
  529. Gabriela Liedtke (Gdańsk)
  530. Aleksandra Kwiatek (Gdynia)
  531. Jakub Oleszkiewicz (Gdynia)
  532. Łukasz Toda (Gdańsk)
  533. Wiesława Penc - Chmiel (Świnoujście)
  534. Łukasz Waluszko (Gdańsk)
  535. Irena Góraj (Gdańsk)
  536. Jerzy Ratajczak (Szczecin)
  537. Władysław Wojan (Szczecin)
  538. Ilona Wrzeszcz (Szczecin)
  539. Janusz Krause (Hannover)
  540. Dorota Zaciewska (Gdańsk)
  541. Marek Borowski (Szczecin)
  542. Jacek Kolankiewicz (Gdynia)
  543. Paweł Kapica (Gdańsk)
  544. Michał Blewąska (GDYNIA)
  545. Teresa Koniarska Levano (Gdańsk)
  546. Maciej Miśkiewicz (Katowice)
  547. Arkadiusz Wilczewski (Gdynia)
  548. Konrad Warzecha (Gdynia)
  549. Michał Zajączkowski (Warszawa)
  550. Krzysztof Najmiec (Sosnowiec)
  551. Brunon Lange (Gdynia)
  552. Magdalena Luterek (Gdynia)
  553. Rafał Czerniak (Połczyn Zdrój)
  554. Marek Gloza (Gdynia)
  555. Piotr Dwojacki (Trójmiasto)
  556. Anna Grudzinska (Szczecin)
  557. Radosław Dzienisz (Władysławowo)
  558. Janusz Plona (Szczecin)
  559. Zbigniew Jankowski (Szczecin)
  560. Michał Osipowicz (Gdańsk)
  561. Damian Labuda (Gdańsk)
  562. Maria Hoduńska (Swarzędz)
  563. Krzysztof Mróz (Szczecin)
  564. Katarzyna Muszyńska (Kartuzy)
  565. Katarzyna Tyluś (Świnoujście)
  566. Marek Zarembski (Pruszcz Gdański)
  567. Marcin Zaremba (komarowo)
  568. Karolina Lęga (Gdynia)
  569. Karolina Lęga (Gdynia)
  570. Dominik Janas (Szczecin)
  571. Łukasz Kamiński (Gdynia)
  572. Sylwester (Markow)
  573. Ewa D. (Szczecin)
  574. URSZULA POTOCKA (Warszawa)
  575. Bartosz Bachman (Szczecin)
  576. Magdalena Piłat (Gdańsk)
  577. Ewa Linczowska (Dąbrowa Górnicza)
  578. Marek Linczowski (Dąbrowa Górnicza)
  579. Adrian Buraczyński (Szczecin)
  580. Agnieszka Węglarz (Świnoujście)
  581. Daniel Kowalski (Warszawa)
  582. Wojtek Olejnik (Gdynia)
  583. Janusz Wojtaś (Gdańsk)
  584. pawel pastusiak (gdynia)
  585. jan kowalski (Warszawa)
  586. Dariusz Krzemiński (Częstochowa)
  587. Daniel Socha (Wisełka)
  588. Lech Bartnik (Adelaide)
  589. Dominik Brodziak (Bydgoszcz)
  590. Marek Witbrot (Gdynia)
  591. Hanna Wieczorek (Gdańsk)
  592. Witold Brodziński (Gorzów Wlkp)
  593. Tomasz Kartanowicz (Gdańsk)
  594. Jan Romańczuk (Gdańsk)
  595. Katarzyna Żurek (Szczecin)
  596. Andrzej Gigiel (Gdańsk)
  597. Krystyna Różycka (Gdańsk)
  598. Maciej Sikora (Sosnowiec)
  599. Zuzanna Bajor (Gdańsk)
  600. Hanna Mikuta (Gdansk)
  601. Joanna Kosek (Gdańsk)
  602. Izabela Roda (Banino)
  603. Michał Grabowski (Gdańsk)
  604. Beata Minasz-Trembowska (Gdynia)
  605. Artur Nienart (Szczecin)
  606. GRZEGORZ SZULIST (GDYNIA)
  607. Paweł Jędrzejczak (Szczecin)
  608. Maciej Szymański (Gdańsk)
  609. adam felusiak (szczecin)
  610. Łukasz Kibitlewski (Szczecin)
  611. Marta Bartoszek (Szczecin)
  612. BOGDAN KOWALCZYK (SZCZECIN)
  613. Robert Kaczorowski (Police)
  614. Łukasz Marach (Szczecin)
  615. Pawel Machalski (Warszawa)
  616. Janina Rybka (Gdańsk)
  617. Franciszek Kurzymski (Szczecin)
  618. Katarzyna Zając (Szczecin)
  619. Agnieszka Karwowska (Szczecin)
  620. Jacek Sobolewski (Szczecin)
  621. Arkadiusz Kaczmarek (Glinnik)
  622. Małgorzata Horodyska (Nowe Czarnowo)
  623. Konrad Tomczak (Szczecin)
  624. Magdalena Bielawska (Gdynia)
  625. Roman Bigus (Gdańsk)
  626. Agnieszka Zdunczyk (gdynia)
  627. Ewelina kandyba (Szczecin)
  628. Danuta Krupa (Szczecin)
  629. Anna Gembusz-Niemczyk (Gdynia)
  630. Arkadiusz Paszkiewicz (Banino k.Gdanska)
  631. Joanna Kasjaniuk (Szczecin)
  632. Tomasz Hudeczek (Szczecin)
  633. Wojciech Brzozowski (Szczecin)
  634. Remigiusz Iwoła (Gdynia)
  635. Daria Rospondek (Gdańsk)
  636. Dariusz Plebanek (Gdańsk)
  637. Jacek Łoś (Gdynia)
  638. Hanna Sadowczyk (Szczecin)
  639. Gracjana Mocarska (Gdańsk)
  640. Małgorzata Wnukowska (Szczecin)
  641. Tomasz Bocian (Gdańsk)
  642. Agata Kucharczyk (Świnoujście)
  643. Artur Kucharczyk (Świnoujście)
  644. Małgorzata Smolska (Choszczno)
  645. Dariusz Paradowski (Gdynia)
  646. Daniel Kuciński (Raciąż)
  647. Mariusz Włódarski (Raciąż)
  648. Jacek Dubicki (Gdynia)
  649. Ewa Piekarska (Bialystok)
  650. Konrad Komassa (Gdańsk)
  651. Dariusz Myśliński (Gdynia)
  652. Pacio (Gdańsk)
  653. Anna Jeszke (Gdynia)
  654. Oksana Kinasz (Warszawa)
  655. Grzegorz Fey (Gdynia)
  656. Małgorzata Januchowska (Gdańsk)
  657. Jan J. Stoppa (Gdańsk)
  658. Maciej Pustelny (Gdańsk)
  659. Beata Plata (Gdańsk)
  660. Barnaba Swiecicki (Gdynia)
  661. Michał Tomaszewski (Gdańsk)
  662. Kamila Wróbel (Międzyzdroje)
  663. Wioleta Augustyniak (Szczecin)
  664. Kalina Grzeszczyk (Szczecin)
  665. Lilla Misztela (Stargard Szczeciński)
  666. Piotr Grzywacz (Szczecin)
  667. Krzysztof Kaczorowski (Świnoujście)
  668. Krzysztof Bak (Gdansk)
  669. joanna zblewska (Gdynia)
  670. Cezary Kębrowski (Świnoujście)
  671. Anna Ziółkowska-Żądło (Szczecin)
  672. Kamila Mateja (Gdynia)
  673. Joanna Bronk (Gdynia)
  674. Adam Auksel (Świnoujście)
  675. Alicja Sewerynek (Gdynia)
  676. Marta Popielarczyk (Gdynia)
  677. Wlodzimierz Herman (Gdynia)
  678. Tytus Święcicki (Gdynia)
  679. Dariusz Szymichowski (Pruszcz Gdański)
  680. Bohdan Wagner (Gdynia)
  681. zygmunt czarnowski (świnoujście)
  682. Katarzyna Święcicka (Gdynia)
  683. Piotr Pokrętowski (Szczecin)
  684. Maciej Jakubaszek (Świnoujście)
  685. Przemysław Ogrodziński (Szczecin)
  686. Wiesława Dybowska (Gdynia)
  687. Katarzyna Wacławska (Gdynia)
  688. Tomasz Wysocki (Szczecin)
  689. Katarzyna Zioło (Szczecin)
  690. Łukasz Tomaszewski (Szczecin)
  691. Adam Kustra (Szczecin)
  692. Janusz Opiela (Szczecin)
  693. Bartosz Kawka (Szczecin)
  694. Paweł Kopciał (Świnoujście)
  695. Adam Ciurzyński (Szczecin)
  696. Dariusz Dworakowski (Świnoujście)
  697. Marcin Ryś (Chojna)
  698. Damian Malinowicz (Rzeszów)
  699. Bartosz Flis (Szczecin)
  700. Jakub Mazurkewicz (Świnoujście)
  701. MICHAL WITEK (SZCZECIN)
  702. Dawid Ptaszyński (Szczecin)
  703. Kamil Koszela (Świnoujście)
  704. Ziemowit Pawluk (Szczecin)
  705. Jan Dąbrowski (Szczecin)
  706. Dariusz Borchardt (Szczecin)
  707. Łukasz Furmanek (Skołyszyn)
  708. Marta Grobelna (Szczecin)
  709. Piotr Piech (Gdańsk)
  710. Henryk Molczyk (kostrzyn nad Odrą)
  711. Bogusz Wiśnicki (Szczecin)
  712. Marek Dominiak (Szczecin)
  713. Piotr Lange (Gdynia)
  714. Krystian Koper (Szczecin)
  715. Michał Leszczyński (Gdańsk)
  716. Krystyna Żywno-Mierzowiec (Szczecin)
  717. Teresa Kowalczyk (Szczecin)
  718. KATARZYNA PELC (SZCZECIN)
  719. Piotr Pawełczyk (Świnoujście)
  720. Krzysztof Szarafiński (Gdańsk)
  721. Sławomir Kaczyński (Szczecin)
  722. Jakub Biskupski (Szczecin)
  723. Marta Mańkowska (Szczecin)
  724. Sandra Guwer (Szczecin)
  725. Grazyna Bielska (Gdynia)
  726. Artur Czyżewski (Cieszyn)
  727. Bartosz Bieganowski (Gdańsk)
  728. Ewa Kozlowska (Szczecin)
  729. Kinga Łazuga (Szczecin)
  730. Wojciech Herman (Słupsk/Szczecin)
  731. Jakub Wiechna (Gdańsk)
  732. Katarzyna Kozłowska (Szczecin)
  733. Marek Poniewierski (Gdynia)
  734. Radosław Piotrowski (Szczecin)
  735. Bartosz Bandkowski (Świnoujście)
  736. Michał Olędzki (Szczecin)
  737. Jacek Osiecki (Świnoujście)
  738. Łukasz Wyza (Szczecin)
  739. Dorota Falkowska (Szczecin)
  740. Andrzej Montwiłł 1956-04-29 (Szczecin)
  741. Marcin Przywarty (Szczecin)
  742. Mateusz Aszyk (Świnoujście)
  743. Piotr Krzystek (Szczecin)
  744. Stanisław Bartkowiak (Świnoujście)
  745. Agata Adamowicz (Szczecin)
  746. Maciej Napiórkowski (Świnoujście)
  747. Aleksander Kotarski (Świdwin)
  748. Szymon Chodorowski (Szczecin)
  749. Halina Malinowska (Stargard Szczeciński)
  750. Leszek Daraszewicz (Śwonoujscie)
  751. daniel tyszka (świnoujście)
  752. maciej achramowicz (swinoujscie)
  753. Barbara Nowak (Szczecin)
  754. Tomasz Bąk (Jaworzno)
  755. Violetta Jendryczka (Szczecin)
  756. Grzegorz Zaniewicz (Szczecin)
  757. Joanna Grab (Kołobrzeg)
  758. Łukasz Pelikan (Koszalin)
  759. Jerzy Szcześniak (Szczecin)
  760. Dorota Konopko (Świnoujscie)
  761. Paweł Włodarczyk (Szczecin)
  762. Bartłomiej Chałupiński (Szczecin)
  763. Marian Misiorowski (Swinoujscie)
  764. Malgorzata Taczyniec (Swinoujscie)
  765. Igor Nowakowski (Szczecin)
  766. Elżbieta Marchewka (72-600 Świnoujscie)
  767. Wiesław Salmonowicz (Szczecin)
  768. iwona nowak (szczecin)
  769. Konrad Frontczak (Szczecin)
  770. Anna Podress-Leszek (Świnoujście)
  771. Danuta Grabowska (gdynia)
  772. Katarzyna Więckowska (Szczecin)
  773. Artur Marach (Świnoujście)
  774. Janina Letkiewicz (Szczecin)
  775. Jarosław Bawelski (Szczecin)
  776. Zbigniew Bogdański (Gdynia)
  777. Krzysztof Beczkowski (Szczecin)
  778. Bogusław Łobos (gryfino, szczecin)
  779. MACIEJ PIECH (GDAŃSK)
  780. ALICJA PARSZEWSKA (GDAŃSK)
  781. Justyna Adamczewska-Kolasa (Szczecin)
  782. Magdalena Klopott (Gdynia)
  783. Alicja Barska (Szczecin)
  784. Krzysztof Zbigniew Popławski (Szczecin)
  785. Wawrzyniec Konarski (Warszawa)
  786. Piotr Janicki (Warszawa)
  787. tadeusz jesionek (chojna)
  788. Tomasz Bohdaniec (szczecin)
  789. Barbara Kwiecińska (Szczecin)
  790. Łukasz Tabaka (Świnoujście)
  791. Marcin Ożarek (Poznań)
  792. Daria Czekawy (Szczecin)
  793. Iza Czekawy (Szczecin)
  794. Andrzej Ciach (Gdańsk)
  795. Witold Kazimierski (Stargard Szczeciński)
  796. Jozef Witek (Szczecin)
  797. Tomasz Czerwionke (Gdańsk)
  798. ObrzutMagda (Lublin)
  799. Radoslaw Galczewski (Maszewo)
  800. Marlena Grzegorz (Poznań)
  801. Justyna Cejrowska (Szczecin)
  802. Piotr Ostrowski (Trzcińsko-Zdrój)
  803. Beata Czyżewska (Płoty)
  804. Wacław Napiórkowski (Warszawa)
  805. Natalia Wagner (Szczecin)
  806. Krzysztof Krygier (Szczecin)
  807. łukasz staszewski (moczydło 29)
  808. Karolina Kulpa (Pyrzyce)
  809. Przemysław Kowalak (Szczecin)
  810. Magdalena Kisielewska (Szczecin)
  811. Michał Praczkowski (Szczecin)
  812. Barbara Popin (Świnoujście)
  813. Aleksandra Ciszewska (Jaworzno)
  814. Marian Waszczuk (Gdańsk)
  815. Tadeusz Osmołowicz (Gdańsk)
  816. Andrzej Dziemecki (Szczecin)
  817. Andrzej Krzystek (Szczecin)
  818. Mirosław Puc (Szczecin)
  819. Aleksander Kleban (Zamość)
  820. Przemysław Budziak (Szczecin)
  821. JOANNA SAWICKA (SZCZECIN)
  822. Tomasz B (SZCZECIN)
  823. Lukasz Miernik (Gdynia)
  824. Mariusz (Roszak)
  825. Aleksandra Nowak (Szczecin)
  826. Sylwia Fundowicz (Szczecin)
  827. Iwona Brzuszkiewicz (Szczecin)
  828. Tomasz Dudziński (Szczecin)
  829. Kosicka Anna (Szczecin)
  830. Damian Pecold (Świnoujście)
  831. Joanna Matwiejczuk (Szczecin)
  832. Adam Wysocki (Szczecin)
  833. Remigiusz Wałejko (Szczecin)
  834. Małgorzata Wiznerowicz (Szczecin)
  835. Dorota Piątek (Szczecin)
  836. Aleksandra Staśkiewicz (Szczecin)
  837. Łukasz Ewertowski (Gdynia)
  838. Artur Miller (Szczecin)
  839. EWA LANGE (BORKOWO)
  840. Wojciech Chrobok (Mysłowice)
  841. MAŁGORZATA BRONK (KARTUZY)
  842. Sylwia Szostak (Świnojście)
  843. Jan Smutek (Szczecin)
  844. Żaklina Karmowska (Gdynia)
  845. Paweł Piatek (Szczecin)
  846. Michał Gdyra (Gdynia)
  847. Ewa Kulig (Szczecin)
  848. Dorota Curzydło (Szczecin)
  849. Adam Mylka (Szczecin)
  850. Stanisław Iwan (Świnoujście-Szczecin)
  851. Joanna Szmidt (gdańsk)
  852. Jacek Staśkiewicz (Szczecin)
  853. Judyta Lemm (Szczecin)
  854. waldemar Gill (Szczecin)
  855. Jarosław Jarczewski (Szczecin)
  856. Izabella Gąsior (Szczecin)
  857. Katarzyna Anna Rytlewska (Szczecin)
  858. Dorota Denisiuk (Szczecin)
  859. Katarzyna Krzykała (Szczecin)
  860. JOANNA KRUPA (SZCZECIN)
  861. Anna Łotocka (Szczecin)
  862. Katarzyna Rykaczewska (Szczecin)
  863. Agnieszka Kaim (Szczecin)
  864. Krzysztof Majewski (Szczecin)
  865. Paweł Zalewski (Pilchowo)
  866. Teresa Zalewska (Pilchowo)
  867. Alicja Majewska (Szczecin)
  868. Andrzej Durajczyk (Szczecin)
  869. Paweł Banaś (Szczecin)
  870. Patrycja Stachura (Widuchowa)
  871. Maria Kurzyńska (Szczecin)
  872. Damian Majewski (Gdańsk)
  873. Jacek Adamczuk (Gdynia)
  874. Krystyna Wojtasik (Szczecin)
  875. Piotr Andrzejewski (Wołomin)
  876. Andrzej Bronk (Kartuzy)
  877. Paulina Księżopolska (Laski)
  878. Tomasz (Mostowski)
  879. PIOTR ZAWADZKI (KOZIENICE)
  880. Rafał Goliński (Warszawa)
  881. Iwona Smutek (Szczecin)
  882. krzysztof Kwiecień (Szczecin)
  883. Irena Łosik (Szczecin)
  884. Karina Ludek (Szczecin)
  885. Wiesław RUTKOWSKI (ŚWINOUJŚCIE)
  886. KINGA OWCZAREK (SZCZECIN)
  887. Magdalena Makowiec (Wrocław)
  888. Kamila Zaborowska (Szczecin)
  889. Izabela Chomentowska (Toruń)
  890. Judyta Owczarek (Szczecin)
  891. Marek Gendek (szczecin)
  892. Marcin Kowalski (Warszawa)
  893. Artur Fornalski (Dźwierzuty)
  894. Renata Łempicka (Szczecin)
  895. Renata Owczarek (Szczecin)
  896. Agnieszka Żychska (Świnoujście)
  897. Joanna Bonter (Szczecin)
  898. Piotr Ulatowski (Szczecin)
  899. Magdalena Franczak (Szczecin)
  900. Katarzyna Wilanowska (Szczecin)
  901. Wojciech Jesionek (Szczecin)
  902. Marcin Kmieciński (Szczecin)
  903. Joanna Bartkowiak (Szczecin)
  904. Katarzyna Magdalena Gawle (Świnoujście)
  905. Daria Kulikowska (Szczecin)
  906. Grażyna Hantzschel (Szczecin)
  907. Janusz Paluch (Police)
  908. kasia kosiewicz (szczecin)
  909. Aleksandra Kopycińska (Szczecin)
  910. zbigniew sumera (Szczecin -Polska)
  911. Karolina Maćkowiak (Kościan)
  912. Mirosław (Kowalewski)
  913. Bartłomiej Stankiewicz (Szczecin)
  914. Andrzej Dreas (Szczecin)
  915. Magdalena Grabicka (Szczecin)
  916. Szymon Ulewicz (Szczecin)
  917. Tomasz Tabor (Szczecin)
  918. Teresa Tabor (Szczecin)
  919. Antoni Tabor (Szczecin)
  920. Grażyna Mechta (Szczecin)
  921. Daniel Fuchs (Szczecin)
  922. Szymon Maksymiuk (Szczecin)
  923. Daria Wesołowska (Szczecin)
  924. Tomasz Zych (warszawa)
  925. Piotr Różycki (Gdańsk)
  926. Monika Zając (Szczecin)
  927. Jacek Wójcik (Szczecin)
  928. Leokadia Daukszewicz (Szczecin)
  929. Maciej Paszkiewicz (Konin)
  930. Grażyna Wojtczyk (Szczecin)
  931. Małgorzata Wrona (Szczecin)
  932. Emilia Kalisz (Szczecin)
  933. Michal Kuczynski (Gdansk)
  934. Magdalena Daukszewicz (Szczecin)
  935. Joanna Gunerka (Szczecin)
  936. Teresa Zubel (Czerwona Woda)
  937. Grażyna Gałecka (Szczecin)
  938. Bożena Zwierzak (Szczecin)
  939. Joanna Kasiuba (Szczecin)
  940. Anna Walewander (Szczecin)
  941. Justyna Wrona (Szczecin)
  942. Anna Krupińska (Szczecin)
  943. Alina Kociuba (Szczecin)
  944. Karolina Zając (Szczecin)
  945. Justyna Łowicka (Szczecin)
  946. Aleksandra Pietrzak (Szczecin)
  947. Agnieszka Zięba (Szczecin)
  948. Aneta Sobkowiak (Szczecin)
  949. Daria Dziarkowska (Szczecin)
  950. Izabela (Urbańska)
  951. Barbara Marciniak-Marecka (Szczecin)
  952. Helena Brotoń (Szczecin)
  953. Dominika Lewińska (Jastrzębie Zdrój)
  954. Grzegorz Grzybek (Szczecin)
  955. Aneta Milerska (Gdynia)
  956. Zbigniew Lewiński (Jastrzębie Zdrój)
  957. Artur Jędraszko (Szczecin)
  958. renata sawicka (Świnoujście)
  959. Leszek Gocół (Szczecin / Stargard)
  960. Sebastian Trojanowski (Gdynia)
  961. Paweł (Krosnowski)
  962. Igor Podeszwik (Szczecin)
  963. Wioletta Krawczyńska (Szczecin)
  964. jan futyma (szczecin)
  965. Łukasz Janikowski (Koszalin)
  966. Adriana Meyer (Gryfino)
  967. Małgorzata SZYSZKO (Szczecin)
  968. Witold Markow www.NadMorze.pl (Szczecin)
  969. Jadwiga Podlecka (Szczecin)
  970. Łukasz Nawojski (Szczecin)
  971. Norbert Karbownik (Mierzyn)
  972. Agnieszka Balsewicz (Szczecin)
  973. Joanna Stankiewicz (Szczecin)
  974. Agnieszka Rześniowiecka (Szczecin)
  975. mgr inż. Adam Ruciński (Szczecin)
  976. Piotr Goniszewski (Szczecin)
  977. Mateusz Malutko (Szczecin)
  978. Piotr Zarzycki (Szczecin)
  979. Tomasz Kolodziejski (Szczecin)
  980. Marceli (Zwierzyński)
  981. Andrzej Nowak (Szczecin)
  982. Hanna Jedrzejak (Szczecin)
  983. Magdalena Bogdańska (Gdynia)
  984. Marcinniec Marcin (Gdańsk)
  985. Błażej Kowalski (Szczecin)
  986. Mariusz Gerula (Szczecin)
  987. Krzysztof Trojnarski (Kraków)
  988. Wioletta Ziolko (Szczecin)
  989. Anna Dylak (Szczecin)
  990. Beata Haba (Człuchów/Szczecin)
  991. Zbigniew Bogdański (Gdynia)
  992. Anita Krutow (Szczecin)
  993. Robert Farankowski (Szczecin)
  994. Barbara Kozłowska (Szczecin)
  995. grzegorz Lizik (Szczecin)
  996. Maciej Szwarc (Szczecin)
  997. zbigniew sumera (Szczecin)
  998. Bartosz Kalinowski (Szczecin)
  999. robert paul (Elbląg)
  1000. Katarzyna Kotynia (Szczecin)
  1001. Krzysztof Niewrzęda (Berlin)
  1002. Adam Bursztynowicz (Szczecin)
  1003. Mariusz Kotkowski (Szczecin)
  1004. Krzysztof Nowak (Szczecin)
  1005. Teresa Miszkowska (Wroclaw)
  1006. Irena Zadarnowska (szczecin)
  1007. Marcin Błański (Szczecin)
  1008. Agata (Siara)
  1009. Jakub Kornacki (Szczecin)
  1010. Grzegorz Pławecki (Elbląg)
  1011. Andrzej (Postek)
  1012. Maria Liktoras (Szczecin)
  1013. Małgorzata Wachowicz (Szczecin)
  1014. Sebastian Juszczak (Kościan)
  1015. Radomir Jarzęcki (Szczecin)
  1016. Piotr Bożejewicz (Slec Kujawski)
  1017. Grzegorz Błażejczyk (Szczecin)
  1018. Zygmunt Bąk (Świdwin / Zachodniopomorskie)
  1019. Przemysław Sierakowski (Szczecin)
  1020. Agnieszka Grzankowska (Lipno)
  1021. marlena Domagalska (gdańsk)
  1022. Michał Kanci (Leszno)
  1023. Ryszard Popiel (Szczecin)
  1024. Wojciech Opatowicz (Szczecin)
  1025. Wojciech Brodniewicz (Szczecin)
  1026. Maciej Bubka (Szczecin)
  1027. Grzegorz Błondek (Gdańsk)
  1028. Emilia Sobocka - Sielaczek (Szczecin)
  1029. Adam Sielaczeka (Szczecin)
  1030. Paweł Folkman (Szczecin)
  1031. Maria Christowa-Dobrowolska (Szczecin)
  1032. Elwira Rewcio (Szczecin)
  1033. adam korol (gdańsk)
  1034. Wojciech (Wójcik)
  1035. Wojciech Wójcik (Szczecin)
  1036. Wojciech Wójcik (Szczecin)
  1037. Wojciech Wójcik (Szczecin)
  1038. Wojciech Wójcik (Szczecin)
  1039. Wojciech Wójcik (Szczecin)
  1040. Andrzej Warchhold (Szczecin)
  1041. ZOFIA WOJDAT (SWINOUJSCIE)
  1042. Karolina Wrona-Kozanko (Łódź)
  1043. Henryk Duszkiewicz (Szczecin)
  1044. Patryk Matusiak (Szczecin)
  1045. Sandra Stawicka (Wolin/Międzyzdroje/Szczecin)
  1046. Beata Czyżewicz (Szczecin)
  1047. Stan David Ligoń (Frankfurt nad Menem)
  1048. Krzysztof Olszewski (Elbląg)
  1049. Ada Olszewska (Elbląg)
  1050. Anna Kasprzak (Szczecin)
  1051. Maria Dubrowin-Sadura (Piotrków Trybunalski)
  1052. Edward Olszewski (Elbląg)
  1053. Ewa Szakalicka (Warszawa)
  1054. Krzysztof Samulewski (Gdynia)
  1055. Georgi Gruew (Szczecin)
  1056. Jozef Dwojak (Opole)
  1057. Anna Grygorowicz-Szulc (Szczecin)
  1058. Sebastian Derwisiński (Londyn)
  1059. Wiesława Stachniuk (Szczecin)
  1060. Tomasz Ładyński (Gdańsk)
  1061. Stefan Kosiewski (Frankfurt am Main)
  1062. Barbara Różycka (Gdańsk)
  1063. Eugeniusz Sosidko (Szczecin)
  1064. Michał (Kociuba)
  1065. Robert Filipski (sZCZECIN)
  1066. Lucyna Makowiec (Świnoujście)
  1067. Dorota Pawłowicz (Szczecin)
  1068. JACEK JAGLAK (LEGIONOWO)
  1069. Ryszard Wrona (Szczecin)
  1070. Daniel Czubacki (Gdańsk)
  1071. ROBERT WYROSTKIEWICZ (SZCZECIN)
  1072. Andrzej Smoliński (Szczecin)
  1073. Alina Kordowska (Szczecin)
  1074. Maria Jolanta Myśliwiec (Szczecin)
  1075. Józef Kramarz (Dębica)
  1076. Sylwia Rechnio (Szczecin)
  1077. Paulina Jamborowicz (Gdynia)
  1078. Marek Sarzała (Rokietnica k. Poznania)
  1079. Jacek Kaluzny (szczecin)
  1080. Anna Czerwińska (Szczecin)
  1081. Barbara Antonów (Szczecin)
  1082. Dorian Sierek (Szczecin)
  1083. Teresa Maciejewska (Szczecin)
  1084. Magdalena Janecka (Warszawa)
  1085. Bogumił Brodniewicz (Szczecin)
  1086. Iwona Gromow (Warszawa)
  1087. Roman Adam Kneblewski (Bydgoszcz)
  1088. Marta Haraburda (Szczecin)
  1089. Marcin Gr (Szczecin)
  1090. Marek Mazurkiewicz (Katowice)
  1091. Michał Nawrotkiewicz (Szczecin)
  1092. Sławomir Krzysztofik (Szczecin)
  1093. Krzysztof Mackiewicz (Szczecin)
  1094. Marta Molenda (Gdynia)
  1095. Maria Zujewicz (Poznań)
  1096. Maciej Strulak (Warszawa)
  1097. janusz juszkiewicz (gryfino)
  1098. Juliusz Samborski (Szczecin)
  1099. Anna Wasilewska (Gdynia)
  1100. Magda Chlebosz (Szczecin)
  1101. Jacek Szymański (Gdańsk)
  1102. Małgorzata Łapsza (Szczecin)
  1103. Michał Bartkowiak (Gdynia)
  1104. Aleksandra Lewalska (Bydgoszcz)
  1105. Bohdan Galas (Wrocław)
  1106. Zbigniew NOWAK (Łódż)
  1107. Marcin (Szymański)
  1108. rafal semolonik (koszalin)
  1109. Teresa Sikora (Lodz)
  1110. Dariusz Sarnowski (Świnoujście)
  1111. Tomasz Topa (Kraków)
  1112. Zdzislaw Mac (Warszawa)
  1113. Tomasz Sokolewicz (Warszawa)
  1114. Piotr Bieniek (Gdańsk)
  1115. Beata Lupinska (Warszawa)
  1116. Grzegorz Sadowski (Gdańsk)
  1117. Aleksandra Kuls (Warszawa)
  1118. Ireneusz Stachal (Szczecin)
  1119. Robert Graużul (Szczecin)
  1120. Dariusz Kwasik (Szczecin)
  1121. Sylwester Fic (Gdynia)
  1122. Rafał Ruciński (Szczecin)
  1123. DAKU International Sp . z o.o. (Warszawa)
  1124. Zbigniew Płukar (Legnica)
  1125. Krzysztof Wiśniewski (Szczecin)
  1126. Wioletta Ziolko (szczecin)
  1127. Dariusz Biedrzycki (Gdynia)
  1128. Filip Gajda (Szczecin)
  1129. Paweł Szychalski (Kalisz)
  1130. Wieslawa Sobus (Szczecin)
  1131. Patryk Ryniak (Kraków)
  1132. Ilona Darmach ()
  1133. Maria (Machl)
  1134. Artur Mizerski (Edinburgh/Scotland)
  1135. Elżbieta Frankowska (Brzesko)
  1136. Marek Berliński (konin)
  1137. Michał Mulawa (Lublin)
  1138. Urszula Zasada (Szczecin)
  1139. Norbert Karwowski (Świdnica)
  1140. Miłosz Kolec (Szczecin)
  1141. Jacek Pecka (Kraków)
  1142. Zbigniew Stasiów (Szczecin)
  1143. prof.dr hab.Czesława Christowa (Akademia Morska w Szczecinie)
  1144. Rafał Szlachta (Szczecin)
  1145. Katarzyna Szlachta (Szczecin)
  1146. Sylwia Stefaniak (Bydgoszcz)
  1147. Andrzej Borowiak (Krasne Lasocice)
  1148. Paweł Słomski (Szczecin)
  1149. Kinga Piotrkowska (Ignacewo)
  1150. Edyta Pietrzak (Kalisz)
  1151. Dorota Stefaniak (Radzanów)
  1152. Krzysztof Wrzesiński (Radzanów)
  1153. zenon maciejewski (gdańsk)
  1154. krzysztof rzepka (świnoujście)
  1155. MAREK WALCZAK (SWINOUJSCIE)
  1156. Wojciech Hawryszuk (Szczecin)
  1157. Jan Nowak (Pyrzyce)
  1158. Marzena Cywińska-Michałowska (Skierniewice)
  1159. Adam Michałowski (Skierniewice)
  1160. EWELINA CZERWONKA (KOZY)
  1161. Roman Tuszynski (Poznań)
  1162. Janusz Napiórkowski (Świnoujście)
  1163. Berenika Karwan (Szczecin)
  1164. Robert Murawski (Węgiersk 43)
  1165. Teresa Turska (Warszawa)
  1166. Jacek Turski (Warszawa)
  1167. Wiesław Kuczkowski (Świnoujście)
  1168. Grzegorz Matlak (Szczecin)
  1169. Lucyna Kartanowicz (Gdańsk)
  1170. Ryszard Czyżowicz (Osiek)
  1171. Sylwia Flanc-Kowalewska (Szczecin)
  1172. Krzysztof Wolski (Piotrków Tryb.)
  1173. Anna Wodecka (Bełchatów)
  1174. Renata Lewicka (Szczecin)
  1175. Grzegorz (Czerwonka)
  1176. Michał Dobrowolski (Szczecin)
  1177. Michał Tyrpa (Kraków)
  1178. Anna Kozodojko (Szczecin)
  1179. Magdalena Kołodziej (Szczecin)
  1180. Piotr Łagoda (Gorzów Wlkp.)
  1181. Anna Leśnik (Szczecin)
  1182. Jakub Mitura (Szczecin)
  1183. Zofia Zuzanna Bem - Synoradzka (Warszawa)
  1184. Paulina Ziółkiewicz (Szczecin)
  1185. Ewa Dobrowolska (Warszawa)
  1186. Roman Rożniatowski (Bielsko-Biała)
  1187. Danuta Weidenbach (Lübeck)
  1188. Elżbieta Włostowska (Warszawa)
  1189. Tadeusz Wacławek (Warszawa)
  1190. Katarzyna Odziomek (Szczecin)
  1191. Katarzyna Piwnicka (Jazowa)
  1192. Elzbieta Ceglarek (Kalisz)
  1193. Aleksandra Zielińska (Gdynia)
  1194. Małgorzata (Rawa)
  1195. Rafał Buryta (Szczecin)
  1196. Beata Buryta (Szczecin)
  1197. Natalia Buryta (Szczecin)
  1198. Tomasz Bieńko (Rydzewo)
  1199. Mariola Gryczan (Szczecin)
  1200. radosław napiontek (szczecin)
  1201. Teresa Wechmann (Szczecin)
  1202. Mariola Rakiewicz (Konin)
  1203. magdalena paczkowska (Mierzyn k/Szczecina)
  1204. Anna Sawicka (Szczecin)
  1205. Mariusz Nosarzewski (Płock)
  1206. Monika Mróz (Bydgoszcz)
  1207. Lidia Miler (Szczecin)
  1208. Krzysztof Albrecht (Szczecin)
  1209. Tomasz Wichary (Skierdy)
  1210. Magdalena Kulbaczewska (Szczecin)
  1211. Sylwia Borkowska (Wolin)
  1212. Tomasz Kujawa (Gdańsk)
  1213. WIESLAWA STASIAK (Szczecin)
  1214. Jan Stasiak (Szczecin)
  1215. Aniela Wojtas (Szczecin)
  1216. Lukasz Drewing (Gdańsk)
  1217. Katarzyna Kochanowska (Szczecin)
  1218. Jakub Kończak (Szczecin)
  1219. Michał Śliwiński (Sosnowiec)
  1220. Jadwiga Grugel (Złocieniec)
  1221. Dariusz Horniak (Szczecin)
  1222. Karina Rabenda (Szczecin)
  1223. Marek Miśków (Szczecin)
  1224. Joanna Kamusińska (Szczecin)
  1225. Marek Jendryczka (Szczecin)
  1226. Mikołaj Iwański (Warszawa)
  1227. Wiesława Miśków (Szczecin)
  1228. Irena Dąbrowska (Toruń)
  1229. Julian Miśków (Szczecin)
  1230. DorotaKwasik (Szczecin)
  1231. Aleksandra Kosińska (Gdynia)
  1232. Aleksandra Napiórkowska (Józefów)
  1233. Karolina Fijołek (Szczecin)
  1234. Katarzyna Korońska (Szczecin)
  1235. Anna Konopka (Gliwice)
  1236. Maciej Łądkowski (Wejherowo)
  1237. EWA OS (GDYNIA)
  1238. Janina Roczniak (Gdynia)
  1239. Andrzej Pofelski (Gdańsk)
  1240. Alina Gruza (GDYNIA)
  1241. Magdalena Bartkowiak (Poznań)
  1242. Wioletta Białach (SZCZECIN)
  1243. Miłosz Jedynak (Gryfino)
  1244. Dorota Kralus (Wadowice)
  1245. Teresa Janczewska (Gdańsk)
  1246. Michał Sukiennik (świnoujście)
  1247. ADRIANA POCHYLSKA (GDYNIA)
  1248. Irena Popik (Szczecin)
  1249. Monika Miśków (Szczecin)
  1250. Andrzej Lachowicz (Szczecin)
  1251. Mariusz Podkalicki (Szczecin)
  1252. Izabela Pawełczyk (Łódź)
  1253. Joanna Olejnik (Wejherowo)
  1254. Dorota Kuplińska (Gdynia)
  1255. Ewa Błażejewska (Szczecin)
  1256. Iwona Hake (Gdańsk)
  1257. Jan Lewańczyk (Gdynia)
  1258. Żaneta Kwiatkowska (Gdynia)
  1259. Piotr Winiarczyk (Polanów)
  1260. Piotr Ossowski (Gdynia)
  1261. Wiesława Gazdowska (Szczecin)
  1262. Ewa Burakowska (Gdańsk)
  1263. Jolanta Polińska (Szczecin)
  1264. Jaśmina Solecka (Szczecin)
  1265. Wiesław Mejka (Gdańsk)
  1266. Jarosław Siewielec (Gdańsk)
  1267. Mariusz Kołodziej (Świnoujście)
  1268. Marina Joniec (Gdynia)
  1269. Mariusz Gawęda (Szczecin)
  1270. Jacek Knapik (Szczecin)
  1271. Zbigniew Siedlarz (Niepołomice)
  1272. JANUSZ BURAKOWSKI (swinoujscie)
  1273. Maciej Heneczkowski (Rzeszów)
  1274. Jacek Osmolak (szczecin)
  1275. Patryk Brodneiwicz (Szczecin)
  1276. Paweł Jonasik (Poznań)
  1277. BOGUSŁAW MODRZYŃSKI (Świnoujście)
  1278. Maciej Poliński (Szczecin)
  1279. Tomasz Pluta (Szczecin)
  1280. Iwona Pluta (Szczecin)
  1281. Grzegorz Pluta (Szczecin)
  1282. Paweł Kowalik (Szczecin)
  1283. Iga Zapolska (Stargard Szczeciński)
  1284. Paula Korobejko (Szczecin)
  1285. Monika Borysowska (Szczecin)
  1286. Ryszard Jarzęcki (Szczecin)
  1287. Elżbieta Frankowska (Złocieniec)
  1288. Ryszard Gałuszka (Wołczyn)
  1289. Małgorzata Fijołek (Szczecin)
  1290. Marek Walkarz (Szczecin)
  1291. Adrian Nawacki (Szczecin)
  1292. Tomasz Ratajczak (Szczecin)
  1293. Roman Uliczkowski (Szczecin)
  1294. Kristina Nejman (Łódż)
  1295. Przemysław Budych (Gdynia)
  1296. Karolina Piątek (szczecin)
  1297. Marek Kozik (Koszalin)
  1298. Piotr Olczak (Szczecin)
  1299. Mariusz Połom (Gdynia)
  1300. Filip Bultrowicz (Głogów / Szczecin)
  1301. Jolanta Majchrzak (Goleniów)
  1302. Artur Przybylski (SZCZECIN)
  1303. Barbara Zastawna (Gryfino)
  1304. Waldemar Zastawny (Gryfino)
  1305. Wioletta Skorupka (Gryfino)
  1306. Elżbieta Grzesik (Gryfino)
  1307. Joanna Majder (Gdańsk)
  1308. Arkadiusz Hrysiukowicz (Szczeci n)
  1309. URSZULA ŁEBKOWSKA (CEDYNIA)
  1310. Monika Stachowiak-Narożańska (Szczecin)
  1311. Beata Jasnowska (Cedynia)
  1312. Marzena Rydczak-Żurawska (Głogów)
  1313. Alicja Lipińska (Szczecin)
  1314. Mateusz Fiuk (Szczecin)
  1315. Damian Leszczyński (Sochaczew)
  1316. irena kononczuk (Bialystok)
  1317. Monika Kaczmarek (Szczecin)
  1318. Albert Oksiutowicz (Międzyrzec Podlaski)
  1319. Anna Korczak (Szczecin)
  1320. Dorota Sawka (Gdynia)
  1321. Marta Zastawna (Gryfino)
  1322. Janusz Orylski (Szczecin)
  1323. Zdzisław Foremski (Gryfino)
  1324. W.B.Palczewski (KRAKOW)
  1325. Tomasz Nalepa (Szczecin)
  1326. Barbara Tatko (Szczecin)
  1327. Teresa Pietrzak (Gdynia)
  1328. Mariusz (Poneta)
  1329. Wioleta Trembińska (Szczecin)
  1330. Paweł Ziemiński (Łódź)
  1331. Halina Morhofer Wojcik (Hamburg)
  1332. Anna Anczykowska (Police)
  1333. Mateusz Górtowski (Toruń)
  1334. arkadiusz pałatyński (Szczecin)
  1335. Bogumiła Szczepanik (Kraków)
  1336. Marek Toczek (Julianów k/Piasedczna)
  1337. Anna Bartkowiak (Szczecinek)
  1338. Paulina Piątek (Bydgoszcz)
  1339. Jolanta Sosnowska (Szczecin)
  1340. Anna Widźgowska (Szczecin)
  1341. Karol Wielgus (szczecin)
  1342. Mateusz Kowalski (Bydgoszcz)
  1343. Krzysztof Kuczyński (Szczecin)
  1344. Michał Paweł Czechowicz (Szczecin)
  1345. Aleksandra Własak (Szczecin)
  1346. Grzegorz Firlej (Stargard Szczecinski)
  1347. Ania Jędrusik (Gdańsk)
  1348. Zdzisław Foremski (Szczecin)
  1349. Edward Zając (Ustka)
  1350. Artur Jankowski (Szczecin)
  1351. Adam Olejnik (Gdynia)
  1352. Marek Staszczak (Warszawa)
  1353. Wojciech Rybarczyk (Londyn)
  1354. Łukasz Jankowski (Nakło nad Notecią)
  1355. Tadeusz Jankowski (Poznań)
  1356. Marian Krakowiak (Kraków)
  1357. Tomasz Michałowski (Szczecin)
  1358. Piotr Muszynski (Piaseczno)
  1359. Marek Chabiera (Darłówko)
  1360. Tomasz Pilarski (Płock)
  1361. Piotr Wojciechowski (Wrocław)
  1362. Waldemar Wójcik (Warszawa)
  1363. dariusz Obruszkiewicz (naklo nad notecią)
  1364. anna smajkiewicz (lublin)
  1365. Andrzej Glogowski (szczecin)
  1366. Wojciech Rytter (Plock)
  1367. Adam Woźniak (Nakło nad Notecią)
  1368. Robert C. (Szczecin)
  1369. Jadwiga Czerniawska-Bryk (Szczecin)
  1370. Halina Piernicka (Szczecin)
  1371. BOGDAN HAŁACZKIEWICZ (SZCZECIN)
  1372. Bogusław Tomaszewski (Szczecin)
  1373. Janusz Hamielec (Rawicz)
  1374. Justyna Kutrzeba (Kraków)
  1375. Mieczysław Tomaszewski (Szczecin)
  1376. Michał Ryżyński (Szczecin)
  1377. Maciej Michalski (Knurów)
  1378. Karol Sikora (Częstochowa)
  1379. Arkariusz Lukasek (Żywiec / Kraków)
  1380. Wojciech Wein (Leszno)
  1381. kamil Szaładziński (Bydgoszcz)
  1382. Sławomir Szaładzinski (Bydgoszcz)
  1383. Hanna Szaładzińska (Bydgoszcz)
  1384. Michał Dolata (Warszawa)
  1385. Jarosław Sidorczuk (Nadarzyn)
  1386. Magdalena Pieczyńska (Szczecin)
  1387. ROMAN JABCZANIK (78-520 ZŁOCIENIEC)
  1388. Janina Bystrek (Nowy Dwór Maz.)
  1389. Andżelika Czwartosz (Szczecin)
  1390. Ewelina Fontowicz (Częstochowa)
  1391. Dawid Makowski (Pyrzyce)
  1392. Elżbieta (Grobelna)
  1393. KRYSTYNA KOŁODZIEJSKA (GDYNIA)
  1394. Andrzej Rodziewicz (Portadown)
  1395. Beata Palczewska (Gdansk)
  1396. Rafał Pióro (Bydgoszcz)
  1397. Marcin Budzyński (Szczecin)
  1398. Adrian Suława (Szczecin)
  1399. Jarosław Kaczanowski (Grodzisk Mazowiecki)
  1400. Piotr Rogalewski (Szczecin)
  1401. Tomasz Samujłło (Szczecin)
  1402. Ksawery Sarnecki (KrakĂłw)
  1403. Ryszard Pilch (szczecin)
  1404. Monika Rudziak (Brody)
  1405. Marek Pietrasyun (Szczecin)
  1406. Jacek Piotr Szadzewicz (ZŁOCIENIEC)
  1407. Krzysztof Tatko (Szczecin)
  1408. Hanna Ołdakowska (Gdańsk)
  1409. Jarosław Nowicki (Zielonka)
  1410. Gabriel L Kamiński (Wrocław)
  1411. Dariusz Sas (Wrocław)